Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 10

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 9,097
· Najnowszy użytkownik: ylomix
Losowa Fotka
CERTYFIKATY ETS
CERTYFIKATY
PROFESJONALNE CV
CERTYFIKATY
PLATFORMA SEVENATIVE
CERTYFIKATY
Zapraszamy

Z dniem 1 września 2016 roku rozpoczyna swoją działalność European Junior Academy przy Europejskim Centrum Języka Specjalistycznego JUST ENGLISH ANNA KOPKO.

Oferta skierowana jest do wszystkich dzieci szkół podstawowych, nie tylko tych, które uczestniczą na zajęcia angielskiego w Szkole.

Celem placówki jest upowszechnianie nauki języka angielskiego polegające na zdobywaniu dodatkowych umiejętności posługiwania się językiem w zakresie takich przedmiotów jak; historia, matematyka, fizyka, chemia, przyroda, geografia, sport, plastyka, technika, informatyka, także z wykorzystaniem platformy e-learningowej.

W ramach tej placówki będzie funkcjonować ENGLISH CLUB – Klub Miłośników Języka Angielskiego.
Na zajęciach dzieci będą zapoznawać się z kulturą krajów anglojęzycznych, zwyczajami i świętami obchodzonymi w tych krajach. W ten sposób dzieci będą przygotowywały przedstawienia teatralne i muzyczne oraz wykonywały wystawy plastyczno-techniczne.

Zajęcia będą odbywać się raz w tygodniu – 2 godziny lekcyjne popołudniu.

Dzieci otrzymają „mini” mundurek oraz indeks do wpisywania zaliczeń z zajęć, pakiet materiałów, identyfikator (emblemat) Akademii i szereg innych gadżetów.

W ferie zimowe dzieci wyjadą na tygodniowy pobyt w Długopolu – Projekt EUROWEEK, gdzie zapoznają się z wolontariuszami z całego świata i będą uczestniczyć w projektach językowych prowadzonych przez nich w języku angielskim. Przewidziane są wycieczki, dyskoteki i inne zabawy.

W drugim tygodniu ferii dzieci wyjadą na Szlak po Muzeach do Warszawy, gdzie zwiedzą Muzea tematyczne związane z materiałem przerabianym na zajęciach, np. Muzeum Etnografii – geografia, Muzeum Wojska Polskiego oraz Muzeum Powstania Warszawskiego – historia, Centrum Kopernika – fizyka, przyroda, chemia, astronomia, itp.

Wakacje letnie będą zorganizowane przez Szkołę Języka Angielskiego – projekty w opracowywaniu, a rodzice otrzymają informacje na uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego we wrześniu.

Koszt uczestnictwa dziecka wynosi 150 zł miesięcznie.

Ilość miejsc ograniczona – zapisy oraz rezerwacja miejsca do 30 czerwca.

Wszelkie dodatkowe informacje tel. 501 031 446
oraz na stronie szkoły www.justenglish.info.

Gorąco zachęcam ANNA KOPKO

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ankieta
Jaki znasz język obcy?

j.angielski

j.niemiecki

j.francuski

Kalendarz
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             
Urodziny Urodziny: